Š.m. rugsėjo 11 d. visa Šveicarijos progimnazijos bendruomenė susirinko progimnazijos stadione, ir susirinko ne šiaip sau, o tam, kad visi nuo jauniausio iki vyriausio bendruomenės nario draugiškai žygiuodami įveiktų 7 km. Visi susirinkusieji pasirašė ant šių metų jau simboliu tapusio obuolio, kuris po žygio puikuojasi ant progimnazijos sienos.

Kaip sutikti žmonės džiaugėsi pamatę tokį didelį būrį žmonių, keliaujančių per Šveicarijos gyvenvietę: kas mojo mums rankomis, kas įjungė automobilio garso signalą, kas garsiai linkėjo mums sėkmės! O koks pasididžiavimas spindėjo progimnazijos mokinių akyse, juk jie nešė progimnazijos vėliavą!

Pasiekę kelionės tikslą, buvome maloniai nustebinti, nes čia mūsų laukė progimnazijos direktorės Gražinos Gečienės išvirta sriuba ir mokytojų Alinos Klevinskienės ir Zitos Adamonienės arbata. Truputį pailsėję, visi žygio dalyviai buvo suskirstyti į komandas, kurios dalyvavo mokytojo Deimanto Ramanausko surengtame protmūšyje. Išsidalinę saldžius prizus visi vėl patraukėme į progimnazijos stadioną.  Suskaičiavo kiek žingsnių nužygiavome visi kartu: daugiau nei milijoną!Buvome pavargę? Ne! Laimingi? Taip!

Pavaduotoja ugdymui Vaineta Tomaš