Pranešame, jog, vadovaujantis Jonavos rajono savivaldybės tarybos 2023 m. balandžio 6 d. sprendimu Nr. 1TS–58  „Dėl sutikimo reorganizuoti Jonavos r. Užusalių mokyklą – daugiafunkcį centrą, prijungiant jį prie Jonavos rajono Šveicarijos progimnazijos“, nutarta reorganizuoti Jonavos r. Užusalių mokyklą – daugiafunkcį centrą, prijungiant prie Jonavos rajono Šveicarijos progimnazijos kaip Užusalių skyrių.

Reorganizuojama įstaiga – Jonavos r. Užusalių mokykla – daugiafunkcis centras: teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga; buveinė – Taikos g. 25, Užusalių k., Užusalių sen., Jonavos r. LT-55334; įstaigos kodas – 190306834. Duomenys apie juridinį asmenį saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre, registracijos Nr. 058633, registracijos data – 1995 m. birželio 4 d.

Reorganizavime dalyvaujanti įstaiga – Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija: teisinė forma – savivaldybės biudžetinė įstaiga; buveinė – Šviesos g. 8, Šveicarijos k., Šveicarijos sen., LT-55302, Jonavos r.; įstaigos kodas – 190306072. Duomenys apie įstaigą saugomi ir kaupiami Juridinių asmenų registre, registracijos Nr.  029918. Registracijos data – 1995 m. birželio 4 d.

Reorganizavimo tikslas – optimizuoti savivaldybės švietimo įstaigų tinklą, racionaliau panaudoti įstaigų valdymo, mokymo ir aplinkos lėšas bei tobulinti organizacinę struktūrą.

Reorganizavimo būdas – prijungimas, prijungiant reorganizuojamą biudžetinę įstaigą Jonavos r. Užusalių mokyklą-daugiafunkcį centrą kaip Užusalių skyrių prie reorganizavime dalyvaujančios biudžetinės įstaigos Jonavos rajono Šveicarijos progimnazijos.

Po reorganizacijos veiklą tęsianti ir visas reorganizuojamos įstaigos teises ir pareigas perimanti biudžetinė įstaiga – Jonavos rajono Šveicarijos progimnazija.

Jonavos r. Užusalių mokykla - daugiafunkcis centras reorganizuojama iki 2023 m. rugpjūčio 31 d.

Visi suinteresuoti asmenys turi teisę susipažinti su reorganizuojamos prijungimo būdu įstaigos ir reorganizavime dalyvaujančios įstaigos reorganizavimo sąlygomis, po reorganizavimo veiklą tęsiančios Jonavos rajono Šveicarijos progimnazijos  nuostatų projektu bei kitais dokumentais, kurie yra skelbiami Jonavos rajono Šveicarijos progimnazijos internetinėje svetainėje https://www.sveicarija.jonava.lm.lt, Jonavos r. Užusalių mokyklos-daugiafunkcio centro internetinėje svetainėje https://www.uzusaliai.jonava.lm.lt bei Jonavos rajono savivaldybės internetinėje svetainėje https://www.jonava.lt .

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos biudžetinių įstaigų įstatymo 14 str. 10 dalimi, reorganizuojamos įstaigos kreditorius savo reikalavimus gali pateikti ne vėliau kaip per 60 dienų nuo viešo paskelbimo apie biudžetinės įstaigos reorganizavimo sąlygų aprašo parengimą pirmos dienos, t. y. 2023 m. birželio 16 d.

Vaineta Tomaš, Jonavos rajono Šveicarijos progimnazijos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas

Olga Nikitina, Jonavos r. Užusalių mokyklos-daugiafunkcio centro socialinė pedagogė, laikinai vykdanti direktoriaus funkcijas

Jonavos r. Užusalių mokyklos – daugiafunkcio centro reorganizavimo, prijungiant prie Jonavos rajono Šveicarijos progimnazijos, sąlygų aprašas