Informuojame, kad nuo vasario 7 d. bus vykdomas (Jonavos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus 2022 m. vasario 3 d. įsakymas Nr. 13B-140)  mokinių profilaktinis testavimas (gavus pasirašytus mokinių atstovų ar vyresnių nei 16 metų amžiaus mokinių sutikimus / nesutikimus dėl dalyvavimo tyrime) savikontrolės greitaisiais SARS-CoV-2 antigeno testais kas 3-5 dienas (iki vasario 7 d. profilaktinis testavimas buvo atliekamas kaupinių PGR tyrimu).

Testavimas mokykloje bus vykdomas trečiadieniais. Testuojami VISI MOKINIAI, kurių pasirašyti sutikimai dėl kaupinių PGR tyrimu (lig šiol buvo testuojamos tos klasės, kuriose pasirašytų sutarčių skaičius buvo ne mažesnis nei 30 proc.).

Jei norite pasirašyti sutikimą dėl testavimo greitaisiais antigeno testais, kreipkitės į klasės auklėtoją.

VSS Irena Pratkelienė