Š.m. rugsėjo 16-22 dienomis, Šveicarijos progimnazijoje vyko Europos Judumo savaitė 2021. Šios akcijos tikslas - skatinti ne tik moksleivius, bet ir visą mokyklos bendruomenę daugiau judėti bei rinktis sveiką, aktyvų gyvenimo būdą. Šiomis dienomis mokiniai pertraukas leido aktyviai - vyko įvairios treniruotės, estafetės, mankštos. Taip pat mokyklos bendruomenė turėjo galimybę dalyvauti net dviejuose konkursuose. Viename konkurse mokiniai, bei bendruomenės nariai varžėsi žingsnių iššūkyje, kitame, mokiniai su savo šeimomis aktyviai leido savaitgalį ir tokiu būdu varžėsi dėl mokyklos aktyviausios šeimos vardo.

Ačiū fizinio ugdymo mokytojai Kamilei Bapkauskienei už aktyvius užsiėmimus, bei vaikų dienos centrui Laimės kampelis už bendradarbiavimą ir dovanas. Judėkime ir būkime aktyvūs ne tik šią savaitę, bet ir visus metus!

Socialinė pedagogė Aušra Gudonavičienė