Rugsėjo 23 dieną 6 klasės mokiniai vyko į Jonavos rajono krašto muziejų, kuriame dalyvavo edukaciniame užsiėmime „Atlaidų tradicija: kermošinių saldainių gamyba“. Užsiėmimo metu moksleiviai sužinojo kas yra atlaidai, kokios jų metu rengiamos linksmybės bei pramogos, susipažino su kermošinių saldainių gamybos istorija. Tautinio paveldo produktų tradicijų amatininkė Laima Lašinienė pademonstravo baltos masės karamelės paruošimo procesą, pristatė saldainių formų įvairovę: „apyrankes“, „laikrodžius“, „karolius“ ir kt.  Mokiniai patys pasigamino ilguosius saldainius, vadinamus „lazdomis“. Mokiniai smagiai sušoko tradicinius šokius „Malūnėlis“, „Kiaulė grikiuos“, „Grečenikė“.  Užsiėmimas išties buvo smagus ir saldus.