Šveicarijos progimnazijos 6–8 klasių mokiniai gegužės 11 d. dalyvavo konkurse „Sportuok, mokykis, tobulėk!“, kuris vyko  Ruklos Jono Stanislausko mokykloje-daugiafunkciame centre.  Konkursą sudarė  dvi dalys. Pirmoji dalis, tai viktorinos užduočių atlikimas rusų kalba ir antroji – varžybos (estafetės). Konkurso nugalėtojai buvo skelbiami susumavus rusų kalbos konkurso ir fizinio ugdymo estafečių varžybų rezultatus. Juos susumavus, mūsų progimnazijos komanda ,,Šveicarija“  užėmė II - rą vietą! Vaikus konkursui ruošė rusų kalbos mokytoja Jolanta Juškienė bei fizinio ugdymo mokytojos Daiva Juknelienė ir Kamilė Bapkauskienė. Mokytojos  dėkoja mokiniams už norą dalyvauti ir nugalėti, už triūsą ruošiantis konkursui, už puikų komandinį darbą, už draugiškumą ir vienybę! Jūs šaunuoliai!