2022 gruodžio 9 d. Šveicarijos progimnazijos 8 klasės mokiniai dalyvavo išvykoje į Uteną. Išvykos metu aplankė Utenos vaikų ir jaunimo užimtumo centrą. Centre mokiniai buvo supažindinti su atvirojo jaunimo centro veikla ir teikiamomis paslaugomis. Jaunimas turėjo galimybę sužinoti kur ir kaip galima pozityviai, įdomiai ir naudingai praleisti laisvalaikį. Su mokiniais aptarėme, kur būtų galima jų gyvenamoje aplinkoje lankyti tokį centrą. Jaunimo įtraukimas į pozityvią ir naudingą veiklą skatina jaunų žmonių iniciatyvumą, ugdo bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžius. Šios išvykos metu bendradarbiavome su Jonavos rajono savivaldybės viešosios bibliotekos atviruoju jaunimo centru. Socialinė pedagogė Olga Nikitina.